TEL: +48 22 251 24 19 E-MAIL:  office@estropol.com.pl

Oferty pracy

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie kontrahentów oraz utrzymywanie z nimi długotrwałych relacji
  • negocjowanie i finalizowanie kontraktów
  • przygotowywanie ofert i umów handlowych
  • nadzór nad realizacją dostaw
  • nadzór nad płatnościami

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w branży petrochemicznej
    doświadczenie w sprzedaży surowców, półproduktów i produktów chemicznych np. glikole, fenole, izobutanole i inne.
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • doskonale rozwinięte zdolności negocjacyjne
  • dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

  • Realizacja zadań administracyjno-biurowych
  • Redagowanie dokumentów oraz opieka nad obiegiem dokumentacji
  • Współpraca z kontrahentami i klientami
  • Współpraca z biurem księgowym
  • Przygotowywanie zestawień i raportowanie
  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego
  • Organizacja spotkań służbowych

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe)
  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (codzienny kontakt z obcokrajowcami). Mile widziana znajomość języka niemieckiego.
  • dobra znajomość obsługi komputera, programów MS Office, urządzeń biurowych
  • dokładność w pracy i odpowiedzialność za wykonywaną pracę
  • wysoka kultura osobista, punktualność
  • doświadczenie w pracy biurowej

Zainteresowane osoby, spełniające kryteria, prosimy o przesyłanie CV w języku polskim.

  • Praca

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszę przesłać CV na poniższy adres:

E-MAIL: praca@estropol.com.pl

ESTROPOL

Liczby o naszej firmie

1
lat działalności
1
lat doświadczenia
GermanEnglish